• Home
  • Lista aktualności

Sterylizacja i kastracja psów i kotów o połowę taniej dla posiadaczy KKM

Już 24 kwietnia rusza program kastracji i sterylizacji psów i kotów właścicielskich. Do urzędu miasta mogą zgłaszać się posiadacze KKM, którzy chcieliby wykonać taki zabieg i skorzystać z 50-procentowego wsparcia finansowego.

Przypominamy. Od 1 maja 2024 r. bezpłatne przejazdy MZK tylko z Kutnowską Kartą Mieszkańca

Uwaga. Przypominamy. Od 1 maja 2024 r. jedynym dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów autobusami MZK w Kutnie będzie Kutnowska Karta Mieszkańca.

Koncert "Muzyczna wiosna w pałacu" taniej z Kutnowską Kartą Mieszkańca

Posiadacze Kutnowskiej Karty Mieszkańca mogą taniej kupić bilet na koncert pt.: "Muzyczna wiosna w pałacu", w ramach którego będzie można usłyszeć kompozycje m.in. A. Vivaldiego czy W.A. Mozarta, w wykonaniu kwartetu smyczkowego Apertus Quartet oraz Roberta Łaguniaka. Start wydarzenia o godz. 18.00. 
 

Bilety na koncert galowy 20. Stacji Kutno 2024 taniej z Kutnowską Kartą Mieszkańca

Posiadacze Kutnowskiej Karty Mieszkańca mogą taniej kupić bilet na koncert galowy 20. Stacji Kutno 2024 pt. “Kompozytor i ten drugi”. 

Zwiedzanie Muzeum Pałacu Saskiego za 1 zł z Kutnowską Kartą Mieszkańca

Zwiedzanie królewskiego pałacu za złotówkę? To możliwe dzięki Kutnowskiej Karcie Mieszkańca. Muzeum Pałac Saski to kolejne miejsce, gdzie posiadacze karty będą mogli skorzystać ze zniżek. 

Korzystaj z darmowego parkowania również w aplikacji parkingowej

Korzystając z darmowego parkowania w ramach programu Kutnowskiej Karty Mieszkańca, nie musisz podchodzić do parkomatu. Uruchomienie darmowej usługi możliwe jest także w aplikacji obsługującej Strefę Płatnego Parkowania w Kutnie - Flowbird: wygodne parkowanie.

Bezpłatne przejazdy MZK dzięki Kutnowskiej Karcie Mieszkańca

Kolejna zniżka w ramach Kutnowskiej Karty Mieszkańca jest już aktywna. Od 1 stycznia 2024 r. wszyscy posiadacze Karty mogą korzystać z darmowych przejazdów autobusami MZK w Kutnie.

Bezpłatne parkowanie w centrum miasta dzięki Kutnowskiej Karcie Mieszkańca

Spore zniżki w Strefie Płatnego Parkowania oraz na Parkingu Miejskim czekają na mieszkańców miasta posiadających Kutnowską Kartę Mieszkańca.
Wszyscy posiadacze Karty mogą tam bowiem parkować bezpłatnie przez godzinę dziennie.

Pierwsze Kutnowskie Karty Mieszkańca już działają!

Dziś pierwsze karty mieszkańca odbierają osoby, które złożyły wnioski w ubiegłym tygodniu. Uruchomiono również pierwsze kilkaset aplikacji. Swoją kartę mieszkańca odebrał również prezydent Zbigniew Burzyński.

Przyjdź do kina z Kutnowską Kartą Mieszkańca

25% zniżki na bilet do kina Kutnowskiego Domu Kultury. To kolejna korzyść dla posiadaczy Kutnowskiej Karty Mieszkańca.